Cookies pomagaja nam w dzialaniu serwisu. Korzystajac z naszych uslug, zgadzasz sie na wykorzystanie przez nas cookies.
Filtruj według ceny
Filtruj według producenta
Wędliny
Wędliny – tradycja i smak z lokalnych źródeł
Wędliny dostępne w naszym sklepie to połączenie tradycyjnych receptur, naturalnych składników i najwyższej jakości mięsa pochodzącego od lokalnych, sprawdzonych dostawców. Dbamy o to, by każdy produkt charakteryzował się wyjątkowym smakiem, aromatem i świeżością – bez kompromisów. Znajdziesz u nas zarówno klasyczne kiełbasy, aromatyczne szynki, jak i wyroby długo dojrzewające – wszystko tworzone z pasją i szacunkiem do rzemiosła wędliniarskiego.
Sortuj po
Parówki delikatne
Cena podana za 0,5 kg . Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 25,40 zł.
12,70 zł
Kiełbaski norymberskie (ok. 0,4 kg )
Cena podana za 0,4 kg. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 36,00 zł.
14,40 zł
Pasztetowa
Cena podana za 0,7 kg w jednym kawałku. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 21,70 zł.
15,19 zł
Słonina z wieprzowiny Polskich Ras Rodzimych
Cena podana za 0,5 kg w jednym kawałku. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 31,50 zł
15,75 zł
Zagrycha
Cena podana za 0,5 kg w jednym kawałku. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 31,50 zł. Każdy produkt dostępny w naszym sklepie wycinany jest ręcznie przez co waga, która zostanie dostarczona może się różnić o +/- 10%
15,75 zł
Kiełbasa głogowska
Cena podana za 0,50 kg. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 32,00 zł.
16,00 zł
Kaszanka z papryką i cebulą (ok. 0,7 kg)
Cena podana za 0,7 kg. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 22,90zł.
16,03 zł
Parówkowa wieprzowa
Cena podana za 0,7 kg. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 22,90 zł.
16,03 zł
Salceson włoski z Polskich Ras Rodzimych
Cena podana za 0,5 kg w jednym kawałku. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. CENA ZA 1 KG TO 32,90 zł. Każdy produkt dostępny w naszym sklepie wycinany jest ręcznie przez co waga, która zostanie dostarczona może się różnić o +/- 10%
16,45 zł
Szynka z indyka wędzona
Cena podana za 0,35 kg w jednym kawałku. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 49,90 zł
17,46 zł
Pasztet z indyka
Cena podana za 0,45 kg w jednym kawałku. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 39,00 zł.
17,55 zł
Kiełbasa z cielęciną
Cena podana za 0,5 kg. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 37,10 zł.
18,55 zł
Frankfurterki z wieprzowiny Polskich Ras Rodzimych
Cena podana za 0,35 kg. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 56,85 zł.
19,90 zł
Kiełbasa biała parzona
Cena podana za 0,7 kg. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 29,90 zł.
20,93 zł
Szynka opiekana od Wawrzyńca
Cena podana za 0,5 kg w jednym kawałku. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 41,90 kg.
20,95 zł
Szynka dojrzewająca
Cena podana za 0,35 kg w jednym kawałku. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 59,90 zł.
20,96 zł
Schab dojrzewający
Cena podana za 0,35 kg w jednym kawałku. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 59,90 zł.
20,96 zł
Karczek dojrzewający
Cena podana za 0,35 kg w jednym kawałku. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 60,50 zł.
21,18 zł
Kiełbaski białe z indyka (ok. 0,5 kg )
Cena podana za 0,5 kg. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 44,00zł.
22,00 zł
Szynka z tłuszczykiem z Polskich Ras Rodzimych
Cena podana za 0,35 kg w jednym kawałku. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 65,00 zł.
22,75 zł
Boczek wędzony z Polskich Ras Rodzimych
Cena podana za 0,5 kg w jednym kawałku. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 49,00 zł.
24,50 zł
Boczek luksusowy
Cena podana za 0,50 kg w jednym kawałku . Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 49,90 zł.
24,95 zł
Kaszanka gryczana z Polskich Ras Rodzimych
Cena podana za 0,7 kg. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 37,00zł.
25,90 zł
Karczek wiejski z Mościbród
Cena podana za 0,50 kg w jednym kawałku. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 51,90 zł.
25,95 zł
Szynka wiejska z Mościbród
Cena podana za 0,5 kg w jednym kawałku . Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 51,90 zł.
25,95 zł
Pastrami wołowe
Cena podana za 0,4 kg w jednym kawałku. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 69,90 zł.
27,96 zł
Kiełbasa jałowcowa z Polskich Ras Rodzimych
Cena podana za około 0,35 kg. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 78,90 zł
28,40 zł
Schab wiejski z Mościbród
Cena podana za 0,5 kg w jednym kawałku. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 58,60 zł.
29,30 zł
Kiełbasa dworska (ok. 0,5 kg)
CENA DOTYCZY 0,5 KG (PORCJA). Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 59,99 zł
29,99 zł
Pieczeń z szynki
Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 34,60 zł.
34,60 zł
Kabanosy wieprzowe
Cena podana za 0,5 kg . Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 72,20 zł.
36,10 zł
Rostbef dojrzewający
Cena podana za 0,35 kg w jednym kawałku. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 109,90 zł.
38,46 zł