Rostbef dojrzewający

Cena podana za 0,35 kg w jednym kawałku. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 109,90 zł.
38,46 zł

Każdy produkt dostępny w naszym sklepie wycinany jest ręcznie przez co waga, która zostanie dostarczona może się różnić o +/- 10%

 

Suszone mięso wołowe o aromatycznym zapachu przypraw i delikatnym smaku. Ze 120 g rostbefu przygotowano 100g produktu. Produkt najwyższej jakości. Wędlina wołowa dojrzewająca. Wszystkie procesy dojrzewania rostbefu są przeprowadzone i kontrolowane z najwyższą starannością. Charakteryzuje się delikatnym, niepowtarzalnym smakiem i wyjątkowym aromatem. Mięso pochodzi od regionalnych dostawców. Produkt premium.

Przeznaczenie: idealna na kanapki, podana z ulubionymi warzywami. Sprawdzi się jako dodatek na "wiejskim stole".

 

Przydatność do spożycia: na opakowaniu
Forma pakowania: MAP
Warunki przechowywania: w temperaturze od +2ºC do +8C
e

Wartość odżywcza i energetyczna w 100g produktu:
Wartość energetyczna (kJ/kcal) - 689/163
Tłuszcz - 4,7g
Kwasy tłuszczowe nasycone - 3,6g
Węglowodany - 0,65g
Cukry - 0,6g
Białko - 30g
Sól - 4,8g

 

Wygląd produktów

Na zdjęciach widzicie Państwo Nasz produkt w sesji zdjęciowej. Naturalne metody wyrobu sprawiają, że każde mięso w danej partii może różnić się wyglądem. Jednak dokładamy wszelkich starań, żeby zawsze były tak samo pyszne.

 

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Kark wołowy

Cena podana za 0,5 kg w jednym kawałku. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg wynosi 58,00 zł.
29,00 zł

Karkówka wp. bez kości

Cena podana za 1 kg w jednym kawałku. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów.
35,00 zł

Boczek luksusowy

Cena podana za 0,50 kg w jednym kawałku . Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 49,90 zł.
24,95 zł

Słonina luksusowa

Cena podana za 0,5 kg w jednym kawałku. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 33.10 zł.
16,55 zł
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać recenzje